PROJECT: ŠKODA FABIA RACE SPECIAL 1,9 TDI PERFORMENC S 2000

Vážení velcí nadšenci automobilového sportu a vůbec dopravních prostředků. Jménem realizačního týmu spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. společně s projektem NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR s mezinárodním významem, dále se sponzorskými partnery a spolupracujícími subjekty Vám oficiálně představujeme náš úspěšný projekt, který jsme nazvali PROJECT: ŠKODA FABIA RACE SPECIAL 1,9 TDI PERFORMENC 2000

Nyní k názvu celého projektu - vůz vychází ze sériové kastle ŠKODA FABIA I. generace s motorem 1,9 TDI. Celý motor a jeho přidružené komponenty jsou zcela přestavěny a upraveny. PERFORMENC S 2000 znamená dobová úprava vozu. Vůz je dimenzován jak z hlediska brzdového systému tak palivového systému a především z prvků aktivní a pasivní bezpečnosti posádky vozu.

Vůz je vybaven homologovanými výrobky pro zachování maximální bezpečnosti v případě havárie vozu.
Pro lepší představu kompletní bezpečnostní, ochranný rám FIA dále závodní sedačky FIA, závodní volant FIA, bezpečnostní čtyř bod pásy FIA, zpomalovač hoření, odpojovač BMS jednotky, lze tento úkon provést i z místa exteriéru vozu.
Dále vůz je vybaven příručním hasícím přístrojem umístěným na podlaze pod úrovní sedáku spolujedce s hlavicí a otvorem pro střik hasiva ke dveřím spolujezdce.

S vozem ŠKODA FABIA RACE SPECIAL 1,9 TDI PERFORMENC S 2000 můžeme slíbit spoustu kvalitních a hlavně bezpečných zážitků z rychlé jízdy. Vůz zrychlý z 0 na 100 Km/h. za 4 vteřiny.
Může se lehce lišit vždy aktuální dne jízd na základě atmosferického tlaku, způsob a styl jízdy a samotné zatížení závodního  vozu.

V případě že účastníci  budou chtít realizovat jízdu v závodním speciálu? Není žádný problém. Počínaje školením a bezpečnostními postupy, pravidly a podmínkami budou smět usednout na sedadlo spolujezdce. Veškeré další úkony výhradně budou procházet technici. Tedy řádné usednutí do závodní sedačky, kompletní nastavení čtyř bod pásů a jejich zacvaknutí do keys central tedy do společného zámku a jejich řádné utažení tak aby kopírovali tělo jedince.

Následuje tížená jízda závodním speciálem vždy pod vedením akreditovaného řidiče na akcích vedenou pod spolkem NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s.

Věřím že budete velmi potěšeni a od akce NEVIDOMÍ ŘIDIČI ZA VOLANTEM aneb Proč se nedotknout dopravy? III. ročník letiště Panenský Týnec u Loun sobota 8. června 2024 bude možné vždy spatřit a nebo prohlédnout si vůz. Vždy k závodnímu speciálu bude přítomen odborný výklad stranou iniciátora Petra Halušky nebo zastupujícího jednoho z dalších techniků.

Těšíme se na Vás a vaše zážitky se závodní mspeciálem ŠKODA FABIA RACE SPECIAL 1,9 TDI PERFORMENC S 2000