NEVIDOMÍ ŘIDIČI ZA VOLANTEM aneb Proč se nedotknout dopravy?

Vážení  nadšenci motoristických zážitků, řídili jste již někdy autobus, nákladní vůz nebo dokonce traktor? Pokud ne, tak si to můžete vyzkoušet 8.6.2024 v Panenském Týnci u Loun.

Jménem projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR, který má mezinárodním přesah, a ve spolupráci s našimi partnery a sponzory, zejména s velkým nadšencem Pavlem Vlčkem a jeho projektem DOTKNI SE DOPRAVY, Vás srdečně zveme na akci, která vás zasvětí do světa benzínu a nafty. Pro někoho první kroky v řízení motorového vozidla, pro jiného nové výzvy za volantem.

Co vše bude určitě možné řidit?

Motorové osobní vozy ŠKODA FABIA III. generace s různorodými motorizacemi od 1,2 až po 1,6 buď z aut. převodovkou nebo manuálem pro pokročilé. Dále historické i moderní traktory různých značek např. ZETOR, JOHN DEERE nebo FENDT atd..

AUTOBUSY:

Zájezdový autobus hlavního sponzorského partnera pro akci NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM aneb Proč se nedotknout dopravy je  AUTO ŠKOLA WIRWOLOVÁ. Dva bratři Lukáš a David převzali pomyslný volant v roce 1997 z rukou jejich maminky a do dnes úspěšně vykonávají svoji profesi. Už po třetí nás budou velmi velkoryse bohatě podporovat.

RETRO BUS:

Dále po jasné domluvě a rozhodnutí majitele dalších autobusů značky bývalého výrobce KAROSA bude též možné vyzkoušet řídit na ploše letiště Panenského Týnce. V případě že do doby konání akce se  historický autobus ŠKODA RT 706 LUX neporouchá. Bude rovněž přítomen.
Dále bude přítomen autobus ve vězeňské úpravě pro transport mimořádně nebezpečných osob -autobus karosa SECURITY. Nedojde-li k technické závadě, můžeme slíbit i zážitek z exkurze tohoto speciálu, včetně možnosti se povozit v režimu TAXI.

NÁKLADNÍ VOZY

Nákladní vůz IVECO nebo  nákladní vůz československé výroby AVIA A 31. AVIA je malý nákladní vůz československé výroby. Bude jen v případě že bude v dobrém technickém stavu.

SUPER SPORT:

Tento ročník bude opravdu  ryze  věhlasných automobilek jako je MUSTANG - PORSCHE - FERRARI a LAMBORGHINI.
Výše uvedené automobilky resp. vozy které budou rovněž přítomny na akci budou v režimu TAXI - pro každého účastníka a veřejnost bude možné se povozit na sedadle spolujezdce.

SUPER SPORT VEŘEJNOST - bude mít tento zážitke svezení s vozem kategorie SUPER SPORT vždy za fin poplatek.

SPECIAL RETRO  RALLY - ŠKODA MB 1000

Se značně upraveným motorem FELICIA o objemovém zdvyhu 1,6 MPI a s klasickým interiérem uspořádaným v závodní specifikaci včetně ochranné klece / rámu který chrání posádku ve voze.
V případě souhlasu majitele a jeho rozhodnutí bude možné i tento RALLY SPECIAL ŠKODA MB 1000 ŘÍDIT. Jinak samozřejmostí pro každého v režimu TAXI.

ŠKODA FABIA RACE SPECIAL 1,9 TDI

Je velmi důležitým milníkem neboť bude ve službách spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s., dále vůz bude využíván na PROMO akce V. I. P.  a bude k dispozici pro nevidomé a slabozraké v režimu TAXI.
V případě skutečně dobrého řidiče v řadách zrakově postiženými bude možnost pod vedením akreditovaného navigátora usednout za volant speciálu. Tento vůz by nebylo vůbec možné reálně pořídit bez velkorysé podpory sponzorských partnerů. Proto mimořádné poděkování ze strany realizačního týmu spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s.. Vůz bude patřičně a v kusně obrandován jednotlivými sponzory kteří velmi významným fin. prostředky přispěli.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

DOPRAVA - nástup do přistaveného autobusu bude na konečné stanici tramvají č. 9, 10 – Sídliště Řepy 8. června 2024 v 8:30 hod. Odjezd do Panenského Týnce v 9:00 hod. Oficiální zahájení akce od 10:00 hod. Předpokládaný konec akce v 17:00 hod.

CATERING - pro veřejnost, účastníky a průvodce bude občerstvení zpoplatněno.
Pro sponzorské partnery a spolupracující subjekty bude !ZDARMA!

ORGANIZACE - pokud se chcete účastnit této akce, zbývá Vám jen pár kroků:

  • Zaplatit finanční částku ve výši  900 a to včetně doprovodu. Tedy jedna dvojce 1800 Kč na účet 2002013285/2010

  • Vyplnit řádným a správným způsobem přihlášku a poslat závaznou na adresu petahaluska@seznam.cz

  • Dostavit se včas na místo srazu.

  • Přihláška na akci je ke stažení níže.

Z důvodu bezpečnosti je počet účastníků akce omezen na 30 osob. Své dotazy ohledně této akce prosím směřujte na mě jako iniciátora projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR:
Petr Haluška
tel.: +420 773 158 007
email: petahaluska@seznam.cz

Vždy budeme vyžadovat maximální bezpečnost a plynulost celé akce. Každý účastník a účastnice včetně doprovodu se budou řídit nastavenými podmínkami, koncepcí,
postupy a metodikou během celé akce NEVIDOMÍ ŘIDIČI ZA VOLANTEM aneb Proč se nedotknout dopravy?, počínaje nástupem do autobusu, dále během celé akce až po bezpečný návrat všech do místa výstupu.

Těšíme se na Vaši účast a Vaše řidičské dovednosti, znalosti a schopnosti, které
budete moci předvést na akci.

VYHRAZUJEME SI práva na na následující:

V případě nenadálé situace,  nemoci a nebo technického problému k výše uvedeným motorovým dopravním prostředkům si vyhrazujeme právo je stahnout z akce NEVIDOMÍ ŘIDIČI ZA VOLANTEM aneb Proč se nedotknout dopravy? bez udání důvodu z obav nezpůsobilého technického stavu daného motorového dopravního prostředku, nedodržení pravidel, podmínkám a koncepce akce a nebo z důvodu nenaplnění kapacity akce NEVIDOMÍ ŘIDIČI ZA VOLANTEM aneb Proč se nedotknout dopravy? III. ročník, sobota 8. června 2024 letiště Panenský Týnec u Loun.  

STORNO - dále chceme důrazně informovat. ohledně STORNO poplatku.
V případě že se rozhodne účastník stáhnout svoji účast bez udání velmi závažného důvodu, s následným ověřením se bude uplatňovat STORNO poplatek dle pravidel a podmínek stranou subjektu spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. vrácením fin .částky ve výši 50 % zcelkové částky na akci NEVIDOMÍ ŘIDIČI ZA VOLANTEM aneb Proč se nedotknout dopravy? III. ročník letiště Panenský Týnec u Loun.

Děkujeme, že nás sledujete na sociálních sítích.

S přátelené weby.

http://www.nevidomizavolantem.cz
http://www.wyrwolova.cz
http://www.vkreslebyznysu.cz
http://www.dotknisedopravy.cz
http://www.ramirent.cz
http://www.lkpc.cz
http://www.mini-louny.cz

Vyšší cena 900 za účastníka a 900 Kč za doprovod je stanovena z důvodu většího počtu kolové techniky a vyšších nákladů. Vyhrazujeme si právo cenu upravit nebo nechat stávající. Děkujeme předem za pochopení.

Za kompletní realizační tým lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. a dále projekt NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR dále za realizační tým lidí pana Pavla Kleina s projektem V Křesle Byznysu dále za subjekty AUTO ŠKOLA WIRWOLOVÁ rovněž velkého nevidomého nadšence Srdcem Škodováka a jeho projektu DOTKNI SE DOPRAVY včetně perfektního personálu letiště Panenský Týnec u Loun se těšíme na vysokou účast na akci s názvem NEVIDOMÍ ŘIDIČI ZA VOLANTEM aneb Proč se nedotknout dopravy? III. ročník Panenský Týnec u Loun. S pevným termínem  sobota 8. června 2024