Vítáme nového sponzorského partnera BALMETO.CZ

Jménem realizačního týmu spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s., společně s projektem NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR včetně nového sponzorského partnera BALMETO , dáváme na vědomí, že díky této velkorysé podpoře, stejně tak jako je to i u generálního sponzorského partnera pana Pavla Kleina s projektem V Křesle Byznysu, bude velmi brzy spouštět web www.caterham7.cz

S mimořádnou pozorností zdravíme a vítáme nového sponzorského partnera pana společnost BALMETO.CZ . Nový sponzor nám pomůže financovat landing page CATERHAM SUPER 7. Na této stránce bude možné, nově, díky formluáři objednávat, pořizovat modely vozu CATERHAM SUPER 7 SV a to díky technologii 3D tisku. 3D tisk modelů vozu CATERHAM SUPER 7 bude zhotovovat spol. ZIGILAB . Jan Zigáček a Vojtěch Trš budou dvojcí která Vám vytvoří ULTRA realistický model vozu CATERHAM SUPER 7 a nám z každého vytisknutého modelu půjde sponzorský fin. dar na jediný účel, reálná koupě skutečného vozu CATERHAM SUPER 7 sv. Máme to vypočteno na 1 000 3D výtisků. Věříme, že společnými silami to vše zvládneme a všem Vám dopředu mnohokrát děkujeme.

Za z hotovení landing page stojí spol. WEBSITE POINT a pan Robert Popp. Děkujeme za to, že sledujete naše webové stránky Nevidomí za volantem a za sdílení této nové skutečnosti.