TVRZ HUMMER – BIG CHALLENGE BLIND DRIVERS OFFROAD 4 x 4 Královská zábava za volanty vozů HUMMER H / HUMWEE PODĚKOVÁNÍ

Vážení přátelé, zdravíme a vítáme nadšence těžkého terénu. Jménem realizačního týmu lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. a dále skrze projekt NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR vyjadřujeme mimořádné poděkování panu majiteli Martinovi Mikulenčákovi ze zážitkové tvrze HUMMER CENTRUM a dále stejným dílem děkujeme obou pánům Richardovi a Růžuvi, kteří se více než bravurně vypořádali s velmi zajímavou, nevšední a originální výzvou. Díky velkorysé podpoře a ochotě bylo možné uspořádat a zrealizovat akci pro 9 nevidomých osob, kteří si mohli na vlastní kůži vyzkoušet řízení americké legendy na čtyřech kolech. Proto oficiálně chceme mnohokrát poděkovat za tuto krásnou příležitost, která je svým způsobem úplně první v kategorii těžký terén pro nevidomé řidiče.

Chcete zažít opravdový adrenalin za volantem vozu HUMMER H 1 / HUMWEE? Není nic jednoduššího než oslovit TVRZ HUMMER CENTRUM, resp. navštívit oficiální web: www.hummer.cz a domluvit si zážitek.

NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM z. s. www.nevidomizavolantem.cz Vám děkuje, že nás sledujete a sdílíte na sociálních sítích. Petr Haluška alias SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM