RYCHLOSTNÍ REKORD 300 Km/h letiště Panenský Týnec 2023

Dáváme všem na vědomí a obzvláště těm kteří mají rádi dech beroucí chvíle a adrenalinové napětí při zachování maximálního důrazu na  bezpečnosti a plynulosti chystané události.

Nevidomý velký nadšenec do všeho co má alespoň čtyři nebo více kol, motor a volant či pásy, motor a rajčáky se společně s profesionálním navigátorem Patrikem Otrubou ze spol. DRIVETEAM pokusí stanovit úplně nový rekord v přímé jízdě 300 Km/h a to na osvědčené ploše areálu letiště Panenský Týnec tento rok během následujících měsíců. Veškeré informace a detaily budeme postupně aktuálně zveřejňovat k rychlostnímu rekordu. Vše bude bedlivě střeženo a kontrolováno pod oficiální agenturou DOBRÝ DEN rekordů a kuriozit z Pelhřimova.

ORGANIZACE:

Nyní nás čeká mnoho zařizování, ale věřím že výsledek za to bude opravdu stát.

Nevidomí pilot Petr Haluška podstoupí netradiční a vzrušující rychlostní rekord 300 Km/h v závodním voze. Po celou dobu trvání události budu k dispozici médiím a všem zájemcům.

NAVIGÁTOR:

Patrik Otruba, mladý, a hlavně duchem svěží pohodový zodpovědný muž. Já jako nevidomý pilot závodních či rychlých vozů se cítím bezpečně a naprosto připraven vždy podat maximální výkon v podobě co nejčistší a nejrychlejší jízdy ať už na závodním okruhu, offroad nebo jakékoli jiné trati. Máme téměř stejný Black humor, dále pohled na styl řízení různých aut, a hlavně jsme si padli do oka z hlediska posádky vozu. Já jakož to nevidomý = řidič a Patrik Otruba = navigátor. Na palubě vozu panuje koncentrace, zodpovědnost, a hlavně vždy vynikající atmosféra.

Navigátor Patrik Otruba bude rovněž k dispozici na různé vnesené dotazy jak pro média, pro lidi na sociálních sítích, tak všem přítomným v místě konání akce.

SOCIÁLNÍ MÉDIA / LIVE STREAM:

Pro ty, kteří se nebudou moci dostavit, nebo budou mít daleko na akci budeme zajištovat online LIVE STREAM.

PODPORA / SPONZORING:

Kdo bude chtít tento projekt RYCHLOSTNÍ REKORD 300 Km/h letiště Panenský Týnec podpořit formou finančního daru budou mít možnost od pondělí 17. 4. 2023 posílat na účet: 2002013285/2010 a jako popisek napsat TOP SPEED 300 Km/h ať víme že je to určeno pro tuto příležitost.

Pro úspěšnou realizaci celé události je potřeba díky vám dárcům shromáždit 120 000 Kč.

Tato částka bude pokrývat = letištní poplatky, vzletovou dráhu a spojené režijní, amortizační poplatky za závodní speciál NISSAN GTR

PODĚKOVÁNÍ:

sponzorským partnerům.
Pavel Klein s projektem V Křesle Byznysu
www.vkreslebyznysu.cz

Driver Team, S. R. O.
Půjčovna / pronájem rychlých amerických vozů. Dále individuální půjčování vozů / pronájem na natáčení reklam, filmů apod. Např: FORD MUSTANG CABRIO 5,0 benzín – DODGE CHALANGERS 5,2 HAMY či tolik oblíbený FORD MUSTANG GT nebo jeho slabší verze FORD MUSTANG ECOVUEST s motorizací 2,4 čtyřválec.
http://www.driveteam.cz

Vynikajícím novým japonským přírůstkem do rodiny rychlých vozů přibyla nová TOYOTA YARIS GR
http://www.testujkaru.cz
Patrik Otruba

Pražská auto škola WIRWOLOVÁ
http://www.wirwolova.cz

Nevidomý velký nadšenec s projektu DOTKNI SE DOPRAVY
http://www.dotknisedopravy.cz

Velmi vstřícní lidé / letištní personál letiště Panenský Týnec
http://www.lkpc.cz

RAMIRENT, s. r. o.
http://www.ramirent.cz

a další subjekty, kteří se budou nebo již podílí na naších akcích ať už v rámci pro nevidomé, slabozraké a osoby s těžkým zrakovým postižením

Váš SLEPÝ BANDITA