RYCHLÉ VOZY po tmě - Panenský Týnec 11.11. 2023

Jménem realizačního týmu spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s., a projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR, za účasti velkorysého generálního sponzorského partnera pana Pavla Kleina, navigátora vozu Jana Zigáčka a pana Lukáše Kettnera ze společnosti EV SOLUTIONS, včetně mého kamaráda Ladislava ze spolku Volno čas, jsme realizovali akci, která sice měla menší rozměry, ale byla důležitá svým významem.

Pro všechny nadšence kategorie AUTO - MOTO - SPORT a zkrátka pro ty, kteří mají rádi něco nevšedního, zajímavého a originálního, věřím, že jedna z dalších akcí, co Vás bude určitě zajímat. Jakmile budou vyhotovena videa a reportáž ČESKÉ TELEVIZE Události z regionů, určitě je ihned zveřejníme na: www.nevidomizavolantem.cz, dále na YouTube kanále a dalších přátelských webech. Stejně tomu tak bude i v režii postprodukce generálního sponzorského partnera pana Pavla Kleina, který rovněž pořizoval záznam akce, na který se budete moci s námi zpětně podívat na průběh akce.

Na akci se měli účastnit pan Robert Popp z WEB SITE POINT a to společně s panem Standou Smržem. S vozem BMV M 1. Z důvodu nemoci se řádně omluvili z akce.

ŠKODA OCTAVIA 1,9 TDI CUP - Z důvodu technické poruchy a dále díky dokomunikaci s majitelem vozu jsme rovněž neměli tento vůz propůjčen.

Bez nejmenšího zaváhaní se celá akce povedla více než na 100 %

VOZY:
Byl přítomen vůz KIA SV 7 majitele pana Lukáše Kettnera, vůz FORD MUSTANG CABRRIO GT pana Pavla Kleina dále BUS KAROSA C 935 E majitele Ladislava a nesmíme zapomenout rovněž na vůz BMV X 6 majitele  Lukáše Kubáska.

Děkujeme všem kteří se na akci podíleli jak na přípravách tak samotné realizaci.

Záznam České televize - Události z regionů