ROZHOVOR FREKVENCE 1 / FRYNKY TOWN sobota 20. 5. 2023 od 10:00 do 22:00 hodin LIBROS C. B. J. Ostrava Přívoz

Vážení nadšenci automobilového sportu. Jménem realizačního týmu lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. s projektem NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR dáváme na vědomí, že jsme dostali pozvání ze strany rádia FREKVENCE 1 za účelem velkého rozhovoru do pořadu HOST FREKVENCE 1 a že jsme dostali VIP pozvání na akci, která bude pořádána s rádii FREKVENCE 1 a EVROPA 2 v Ostravě Přívoz v areálu LIBROS C. B. J. kde bude akce s názvem FRYNKY TOWN probíhat.

Máte rádi pořádné stroje? Myslíme super sport vozy, offroad SUV 4 x 4 a více kolovou techniku? Věříme, že v případě akce FRYNKY TOWN budete velmi spokojeni.

Přijeďte v sobotu 20. 5. 2023

do areálu LIBROS C. B. J. kde od 10:00 hod. do 22:00 hod. na vás čeká kvalitní a bohatý program s nainstalovanou stage, kde od tohoto místa bude celá akce moderována.

Počínaje zaplacením vstupenky se už o vás bude starat personál LIBROS C. B. J., kde bude čekat mnoho možností, jak si celý den užít v rámci akce FRYNKY TOWN plno adrenalinu, vědomostí a bude možnost získat hodně zkušeností včetně několik překvapení, která na vás budou čekat právě na zmiňované akci FRYNKY TOWN.

Proto už se nyní těším na to, že se osobně setkáme na akci, dáme řeč a společně si užijeme FRYNKY TOWN.

ROZHOVOR FREKVENCE 1

V souvislosti s akcí FRYNKY TOWN jsem jakož to iniciátor projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR pozván do pořadu HOST FREKVENCE 1

Bude se realizovat 13. dubna 2023 stačí jen bedlivě poslouchat rádio FREKVENCE 1 a určitě neminete velký rozhovor s Petrem Haluškou alias se slepým banditou za volantem.

Dále stačí sledovat oficiální webové stránky www.frekvence1.cz a oficiální stránky rádia www.evropa2.cz nebo mobilní aplikace rádií FREKVENCE 1 a EVROPA 2 a být stále v kontaktu s nejnovějšími informacemi.

Mohu slíbit, že se rozhodně nudit nebudete, a tedy na akci FRYNKY TOWN na shledanou.

Váš SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM

Petr Haluška