Racing Simulators Liberec 22. ledna 2024

Jménem realizačního týmu spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. a projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR, s mezinárodním významem, vám oznamujeme následující:

Nedávno jsme uskutečnili osobní návštěvu u prestižního dodavatele a prodejce RACING SIMULATORS, který sídlí na adrese Kosmova ČP: 342/10 v Liberci. Tato společnost nabízí pohyblivé závodní a letecké simulátory včetně pohyblivých platforem od výrobce PROSIM, jehož tým vývoje a výroby sídlí ve Francii na závodním okruhu Dleman. V čele této společnosti stojí pan Tomáš Přeučil, který je také majitelem a jednatelem společnosti RACING SIMULATORS.

Pan Přeučil nám věnoval své dopoledne a poskytl nám velmi odborné, laskavé, empatické a profesionální vysvětlení všeho, co pohyblivé aktivní členy, známé také jako aktuátory, dokážou. Tyto simulátory nabízejí skutečně realistický trénink ve virtuální realitě.

Pro spolek NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s., představují tyto simulátory důležitou kompenzační pomůcku. Pomohou nám předejít nejasnostem a obavám nevidomých lidí ohledně řízení motorových dopravních prostředků, ať už jde o sériově vyráběná vozidla nebo závodní automobily. Díky simulátorům chceme zvýšit bezpečnost a plynulost našich akcí, aby byly kvalitní a spolehlivé. Simulátory budou sloužit k provádění kondičních jízd, V. I. P. událostí a také událostí a příležitostí třetích stran.

Více informací o simulátorech najdete na webu www.racingsimulators.cz.

RZ 1 Praha Střešovice je malý obchod rodinného typu, který nabízí závodní potřeby pro různé disciplíny, jako jsou RALLY, CARTING a závodní okruhy. Po domluvě s týmem RZ 1 bude možné umístit a využívat závodní pohyblivý simulátor přímo v jedné z místností, což bude také navazovat na náš projekt. Tento projekt vzniká díky velkorysé podpoře sponzorských partnerů a má název RACING MOTION SIMULATOR BLIND DRIVER. Věříme, že tento projekt brzy spatří světlo světa a bude mít pozitivní vliv nejen v interiérech RZ 1, ale také na akcích spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s., a na událostech a příležitostech třetích stran. Více informací najdete na webu www.rz1.cz.

Děkujeme všem, kteří navštíví naše webové stránky: www.nevidomizavolantem.cz, www.rz1.cz, www.zigilab.cz, www.vkreslebyznysu.cz a další, které jsou uvedeny v rubrice spolupráce.

Děkujeme úplně všem, kteří podpoří projekt RACING MOTION SIMULATOR BLIND DRIVER.