NEVIDOMÍ ŘIDIČI ZA VOLANTEM 4. června 2022 areál letiště Panenský Týnec a NADAČNÍ FOND PRO ŽIVOT

NADAČNÍ FOND PRO ŽIVOT
Jelikož s ním úzce spolupracuji jako koordinátor akcí a událostí řekl jsem si že je co nejsrdečněji přizvu k naší akci. Slovo dalo slovo a budou přítomni na akci NEVIDOMÍ ŘIDIČI ZA VOLANTEM při této příležitosti mě nabídli bez platné propůjčení stanu a posezení. 
Čehož si moc vážíme. www.nadaceprozivot.cz

AUTO ŠKOLA WyRWOLOVÁ

Jedná se o ryze profesionální autoškolu spol. AUTO ŠKOLA WyRWOLOVÁ mají několik poboček na území HL. M. Prahy a jednu i mimo Prahu.
Bratři David a Lukáš Wyrwolovi přezvali pomyslný volant do rukou po své mamince paní Jaroslavě Wyrwolové. Tuto spol. vedou dodnes a úspěšně.
Jsou to právě oni, kteří velkoryse podpoří onu akci motorovými dopravními prostředky.

My Q SOLUTION, s. r. o.
tato společnost se rozhodla podpořit NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. sponzorským darem formou fin. částky 50 000 Kč.
www.myq-solution.com
spolek NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. tímto mnohokrát děkuje za sponzorský dar spol. MY Q SOLUTION, s. r. o.

RAMIRENT, s. r. o.
je výhradním prodejcem stavebního nářadí a doplňků.  Mají několik poboček a vlastní půjčovnu elektrocentrál.

https://ramionline.ramirent.cz/pronajem/elektrocentrala-15-19-kva-ep20000te-521105-i2549#nbb2


Jako spolek NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. jsme oslovili tuto spol. RAMIRENT, s. r. o. a na základě předchozí domluvy ,s detailním popisem chystané akce NEVIDOMÍ ŘIDIČI budeme mít možnost za velmi výhodných podmínek využívat elektrocentrálu s max. příkonem 25 KQ. I této společnosti patří velké poděkování a doufáme, že naše spolupráce bude dlouhodobého charakteru.www.ramirent.cz

AREÁL LETIŠTĚ PANENSKÝ TÝNEC

V plejádě velkých díků nesmíme zapomenout na  pana Vladimíra  Lansdorfa, jakož to generálního ředitele tamního letiště, který nám propůjčí bezplatně část letištní plochy. Proto, abychom mohli realizovat akci NEVIDOMÍ ŘIDIČI ZA VOLANTEM.

SDH  PANENSKÝ TÝNEC

Jelikož si plně uvědomujeme, že při větším počtu účastníků je za potřebí i asistence I. Z. S ČR oslovili jsme SDH Panenský Týnec pod vedením velitele pana Václava Henzla.  Velice vstřícní lidé, kteří se se zájmem dostaví jednak jako asistence a dále z jejich strany nabízejí možnost si onu techniku rukama účastníků moci prohlédnout.

MINIKUPR KLUB LOUNY

Jednoho dne mě oslovil předseda pan Martin Bartoň, který je zároveň velkým srdcařem vozů MINIKUPR. Dále jsem se z rozhovoru dozvěděl, že je prodejcem vozů MINIKUPR ve spol. RENOCAR v Česlicích u Prahy.
Ve spolupráci s MINIKUPR klubem Louny se rovněž rozhodli podpořit spolek NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. Čímž všem členům a členkám MINIKUPR KLUB Louny mnohokrát děkujeme.
Budou u příležitosti naši akce NEVIDOMÍ ŘIDIČI ZA VOLANTEM 4. června 2022 
MKV ČR

K naši akci se také s velkým zájmem připojí velcí nadšenci na čtyřkolkách i navdzory tělesnému handycapu. Velké díky rozhodně patří všem, kteří chtějí být součástí něčeho co dává smysl a co určitě potěší každého srdcaře.
Velké díky tedy směřujeme i ke klukům z MKV ČR pod vedením předsedy pana Vlastimila Fronka.
www.mkvcr.cz

CATERING
Každá správná akce musí zajistit i naplněné žaludky jídlem a pitím. Tuto funkci budou zajištovat Kristýna a Lukáš moji přátelé.
Za což za všechny děkuji.

TOI TOI Sanitární práce a doplňky.
Samozřejmostí rovněž z naši strany máme ve standardu i zajištění mobilního sociálního zařízení.1 x umívárka a 1 x mobilní WC. Za velmi výhodné podmínky propůjčení mobilního sociálního vybavení děkujeme panu Petrovi Benátčanovi.www.toi-toi.cz

Teď už zbývá, jen dobré počasí a nálada. Těší se na vás Slepý Bandita Petr.