Krásný adventní čas jménem realizačního týmu lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. a dále skrze projekt NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR přejeme

Vážení nadšenci do automobilového sportu a všech možných motorových dopravních prostředků. Stejným dílem zdravíme a vítáme velkorysé sponzorské partnery a dárce, kteří nás podporovali nebo podporují v roce 2022 a věříme, že se další rok 2023 v obdobném duchu vydaří nebo ještě lépe.

Vážíme si Vaší důvěry, že k nám zachováváte přízeň. Věřte, že společně s realizačním týmem lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. neusínáme na vavřínech, ale už nyní chystáme bohatý, zajímavý, nevšední a originální program pro rok 2023.

Jsme moc šťastni a vděčni za to, že se jako účastníci těšíte na akce, které tvoříme za velkorysé podpory dalších subjektů a bez jejich pomoci bychom v takovém měřítku nemohli akce a další aktivity realizovat.

Nyní jsme v adventním čase, a proto Vám z celého srdce přejeme pěkné a klidné prožití vánočních svátků v kruhu rodinném a přejeme bohatého ježíška. Co je o všem nejdůležitější? Osobně se s rodinnými příslušníky setkat ve zdraví a míru. Přejeme za celý realizační tým lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. šťastný vstup do nového kalendářního roku 2023 pravou nohou.

Děkujeme že, náš web: www.nevidomizavolantem.cz sledujete a že sdílíte info  mezi sebou.

Váš SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM

Petr Haluška