DRIVETEAM s.r.o.

DRIVETEAM s.r.o. se primárně zaměřuje na zajištění veškeré manipulace s vozy během natáčení filmů, televizních seriálů, reklam nebo hudebních videoklipů. DriveTeam je také provozovatelem úspěšné autopůjčovny TestujKÁRU.cz. Jeho majiteli jsou pan Patrik Otruba a pan Richard Banat, kteří poskytují své služby pro filmové a televizní produkce. Zároveň je u nich možné si na libovolnou dobu pronájmu, vybírat vozy z nabídky http://www.testujkaru.cz
Úplnou novinkou je nově spuštěný E – SHOP: www.testujkaru.cz Skrze tento web, je možné objednat např. zážitkovou jízdu v novém sportovním voze TOYOTA GR YARIS či svezení v legendárním voze FORD MUSTANG GT nebo v jeho derivátu FORD MUSTANG CABRIO. Pro pronájmy je zde také na výběr z několika vozů DODGE CHALLENGER anebo již zmíněných Fordů Mustang.

Vřele doporučujeme DRIVETEAM, s.r.o. pan Patrik Otruba a jeho kolega pan Richard Banat jsou vstřícní a vždy přistupují s profesionálním přístupem. Tak jak přistupují ke svým zákazníkům, tak přistupují i ke svým sportovním vozům. Spolupráce je velmi intuitivní, profesionální a zážitky se sportovními vozy na nejvyšší možné úrovni. Bezpečnost je vždy na první místě, a to platí několikrát násobně u rychlých vozů spol. DRIVE TEAM, s. r. o.
Přejeme jen samé vydařené filmové záběry, případně bezpečné adrenalinové zážitky ve sportovních vozech spol. DRIVETEAM s.r.o.