ČT 1 pořad ZÁZRAKY PŘÍRODY sobota 22. dubna 2023 od 20:00 hod.

Dobrý den přejeme.

Srdečně zdravíme a zároveň vítáme jménem realizačního týmu lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. s projektem NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR včetně lidí zrakově znevýhodněných, slabozrakých a osob s těžkým zrakovým postižením.

 ČT1 pořad ZÁZRAKY PŘÍRODY sobota 22. dubna 2023 od 20:00 hod.

Jste pravidelnými diváky a divačkami pořadu ZÁZRAKY PŘÍRODY? Chcete vidět a slyšet něco opravdu nevšedního a originálního? Proto určitě nevynechejte díl, který bude rovněž plných otázek s vědomostmi a různými video příspěvky. Já nevidomý řidič vozu FORD MUSTANG GT jsem seděl za volantem legendárního amerického vozu FORD MUSTANG a měl jsem možnost řídit auto po letištní ploše v Panenském Týnci. Za účasti profesionálního navigátora Patrika Otruby ze spol. DRIVETEAM, s. r. o.

Dne 13. dubna 2023 jsme pro vás s moderátory rádia FREKVENCE 1 předtočili rozhovor, který bude vysílán v rámci pořadu HOST FREKVENCE 1 za účelem medializace velké akce FRINKY TOWN, která se bude konat v sobotu 20. května 2023 v areálu C. B. J. LIBROS v Ostravě Přívoz bližší informace na webových stránkách rádií www.frekvence1.cz a www.evropa2.cz Vysílání bude v rámci celoplošného vysílání rádia Frekvence 1 ve středu 26. dubna 2023 od 8:00 hod.

Naším velkým sponzorským parterem je Pavel Klein s projektem V KŘESLE BYZNYSU www.vkreslebyznysu.cz

Dále AUTO ŠKOLA WIRWOLOVÁ

www.wirwolova.cz

Spolupracují subjekty:

MY RACE závodní simulátory

www.myrace.cz

dále nevidomý nadšenec s projektem DOTKNI SE DOPRAVY

www.dotknisedopravy.cz

dále Jan Zigáček  se spol. ZIGLAB profesionál s technologiemi 3D tisku

Profesionální navigátor Patrik Otruba ze spol. DRIVETEAM, s. r. o.

www.driveteam.cz

Patrik Otruba

www.testujkaru.cz