BLIND RC TRUCKTRIAL CHALLENGE Kemp Ejpovice u Plzně 17.9 2022

Jménem projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR vás chceme informovat o chystané zajímavé události spojené s automobilovou disciplínou zvanou RC TRUCKTRIAL. Co že to vlastně je za disciplínu? Jedná se o RC modely trucků, které projíždí sekcemi tvořených přirozenými překážkami. Například muldy, různorodé nerovnosti, stoupání, klesání a určitě velké boční náklony. RC modely trucků jsou v měřítku 1 : 16, sekce jsou určité úseky tratě kudy samotné RC modely trucků projíždí. Událost se bude konat s pořadateli dvou subjektů: RC OFFROAD  KLUB PLZEŇ, z. s. a NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. členy z klubu RC OFFROAD Plzeň, kteří budou navigátory nevidomých a slabozrakých soutěžících řidičů RC modelů. Dále velké poděkování patří personálu kempu Ejpovice, kde se celá událost uskuteční. Stanovený termín realizace BLIND RC TRUCKTRIAL CHALLENGE Kemp Ejpovice je na sobotu 17. září 2022 a oficiální zahájení události v 10:00 hod.

Příchozím návštěvníkům doporučujeme přijít v 9 : 30 hod. ať máte příležitost vidět vše od úplného začátku. Budeme rádi, když vydržíte do samotného závěru včetně vyhlášení vítězů tohoto nevšedního RC trucktrialu. Těšíme se na bohatou účast všech velkých nadšenců do RC trucktrialu nebo vás, kteří máte rádi něco nestandardního. Můžeme Vás ubezpečit, že se bude na co koukat. A věřte, že perných chvilek a napětí bude spoustu. Znova pro rekapitulaci připomínám, že za vysílačkami RC modelů trucků budou nevidomí či slabozrací soutěžící.

Max. počet osob 15

Z důvodu zachování maximálního standardu  bezpečnosti a plynulosti akce spojená z II. ročníkem BLIND TRUCKS CHALLENGE Kemp Ejpovice u Plzně 17. září 2022, která bude pořádána  jako vždy spolkem NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. společně se subjektem RC KLUB  Plzeň

Startovné: 400 Kč.

Veškerá amortizace RC Trucks aut v měřítku 1 : 16

Výroba poháru pro soutěžící včetně vlastního jména a příjmení vyražením do kovového emblému.

Sociální  zařízení součástí mobiliáře kempu Ejpovice

Stravování si platí každý účastník, soutěžící a průvodce ve vlastní režii.

Lze se stravovat v restauraci, která je přímo v kempu Ejpovice. Doslova pár kroků od samotné plochy, kde se bude soutěž konat.

Povinné:

každý soutěžící který se bude chtít účastnit nevšedního závodu v RC TRIALU  bude mít sebou průvodce/kyni.

Veškeré ovládání skrze vysílačku bude řádně a srozumitelně vysvětleno velkými nadšenc, kteří RC  trucky pro trial vlastní.

V případě reálné účasti mě prosím kontaktujte, jakožto iniciátora projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR

MOBIL: +420 773 158 007

Své přihlášky se souhlasem řádně vyplněné a s příslušnou fin. částkou 400 Kč. zasláním na bankovní účet 200 201 3285/2010 prosím posílejte pouze na E – mail: petahaluska@seznam.cz

Těšíme se na vaši účast. Děkujeme že nás sledujete a sdílíte.

váš SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM