BIG CHALLENGE BLIND DRIVERS OFFROAD 4 X 4 Královská zábava za volanty vozů HUMMER H 1 / HUMWEE TVRZ H HUMMER CENTRUM

Vážení přátelé. Stejným dílem zdravíme a vítáme opravdové nadšence a nadšenkyně těžkého terénu. Spolek NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. ve spolupráci s panem Martinem Mikulenčákem z tvrze HUMMER CENTRUM z Horních Počernic Olomoucká ČP: 2332 pro Vás chystáme opravdové a adrenalinové chvíle za volanty amerických legend na čtyřech kolech. Jedná se o vozy HUMMER H 1 / HUMWEE určené do opravdu těžkého terénu. Pro zachování maximální bezpečnosti a plynulosti bude maximální kapacita 12 osob / řidičů včetně svých průvodců/kyň. Jelikož se akce bude konat 11. listopadu 2022 od 11:00 hod. na pozemku tvrze HUMMER CENTRUM doporučujeme vhodné teplejší oblečení a zároveň takové oblečení, které může být i zašpiněno vlivem jízdy v opravdovém nefalšovaném terénu.
Je potřeba počítat s vyšším hlukem motorové jednotky která nemá žádné odhlučnění. Je to asi jako když jedete starším dieselovým vozem.  Na tuto akci prosíme velké nadšence a nadšenkyně, aby již věděli sami za sebe, že umí ovládat vůz s automatickou převodovkou. Nebo alespoň měli tu čest řídit s manuální převodovkou. Vše bude velitelem vozu srozumitelně vysvětleno. V terénu se vůz pohybuje pomalou rychlostí, ale za to boční či podélné náklony jsou famózní a dech beroucí. Pro vaši lepší představu z pozice řidiče budete moci levou rukou moci sbírat kamínky ze země. Občerstvení rovněž bude k dispozici. V zázemí HUMMER CENTRUM pěkně v teple budovy, kde je zřízena občerstvovna. Samozřejmostí je, že si každý objednavatel/ka platí sám za sebe.

Každý, kdo se této akce bude chtít reálně účastnit. Řádně vyplní závaznou přihlášku se souhlasy a dále zaplatí 600 Kč v ceně je palivo, řízení vojenské americké legendy na čtyřech kolech a zaplacení soukromého kameramana, který profesionálně natočí celou akci.

Podpisem závazné přihlášky se souhlasy každý účastník, účastnice či průvodce/kyně z ztotožňuje s jednotlivými body souhlasů obsažené v závazné přihlášce.

Platbu prosím proveďte na transparentní bankovní účet: 2002013285/2010
Jakmile od účastníka/nice obdržíme finanční částku 600 Kč budeme informovat skrze SMS zprávu nebo zavoláním o provedené platbě finanční částky.

Místo srazu:

TVRZ HUMMER CENTRUM

Olomoucká 2332
dálnice D11 směr Hradec Králové na 3 Km.
Sraz v 10:45 hod. Oficiální zahájení akce od 11:00 hod. a předpokládaný konec akce ve 14:00 hod. Může se prodloužit.

Závaznou přihlášku se souhlasy je možné opětovně pohodlně stáhnout z webu viz níže.

Děkujeme, že nás sledujete na http://www.nevidomizavolantem.cz a že sdílíte informace mezi sebou na sociálních sítích.

Těšíme se na velkou účast.
Váš SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM