Varhaní novoroční koncert RACERS 2022

Termín středa v lednu  26. 1. 2022 od 19 : 00 hod.
v kostele sv. Nejsvětějšího Srdce Páně v Praze na Nám. Jiřího s Poděbrad.

Vážení a milý nadšenci do automobilového sportu. Stejným dílem zdravíme ty které zajímá cokoli nevšedního a originálního.Dovolte nám společně s realizačním týmem projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR a spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z.s.  vás přivítat v novém roce 2022. Pevně doufáme, že to bude mnohem přínosnější rok než-li tomu bylo v letech předešlých.

Chystáme novoroční varhaní koncert ve spolupráci s pražskou farností.
Nese název Novoroční varhaní koncert RACERS 2022,  to prot,o aby název odkazoval na pointu a cíl našeho projektu.
Touto cestou zveme všechny milovníky varhaní hudby. Jedná se o skutečné kostelní píšťalové varhany se čtyřmi manuály a pedálnicí. O skutečně velký varhaní, nestidím se říci – královský nástroj.

Novoroční varhaní koncert  RACERS 2022 se bude realizovat 26. ledna 2022 ve středu. Oficiální zahájení je od 16 : 00 hod. Prosím být na místě alespoň 15 min. před začátkem oficiálního zahájení. Místo setkání Nám. Jiřího s Poděbrad před hlavním vstupem do farního kostela sv. Nejsvětější Srdce Páně.
Bližší info. prosím realizujte viz: rubrika kontakty na www.nevidomizavolantem.cz
V případě  vaší účasti prosím kontaktovat Karla Novotného.

Každý účastník či účastnice bude-li se chtít reálně účastnit novoročního varhaního koncertu bude muset uhradit 100 Kč. z důvodu nutných výdajů dle podmínek farnosti spojené s kostelem sv. Nejsvětější Srdce Páně.

Důležité upozornění:
Novoroční varhaní koncert RACERS 2022 je veden jako každá jiná námi pořádaná akce. Tudíš každý účastník / účastnice se bude řídit dle půatných nařízení MZČR.

V případě vašeho zájmu o účast prosím kontaktujte koordinátora projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR Karla Novotného.


Těšíme se u této kulturní příležitosti.
Váš SLEPÝ BANDITA.