Varhaní koncert na slepo

Vážení a milý účastníci a účastnice.  Vždy Vás zveme na akce týkající se tématiky spojené s motorovými dopravními prostředky. Jak už to bývá, pomalu ale jistě  se blíží doba  adventní. Co takhle změnit prostředí a účel realizace následující akce? Věříme, že budete určitě  i pro tuto akci, kterou chceme určitě zrealizovat v rámci projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR opět společně s realizačním týmem lidí ze spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z.s.


Přicházíme s pozvánkou na varhaní koncert, který jsme nazvali Na Slepo 2021
Díky velké podpoře farnosti v Plzni na Chodském Náměstí se nachází kostel, kde nám umožní zrealizovat zmiňovaný varhaní koncert.
Věříme,  že jsou mezi vámi i milovníci varhaní hudby, kteří ocení příležitost příjemně stráveného odpoledne za zvuku varhanních tónů linoucí se s pravých skutečných varhanních píšťal.
Celým koncertem Vás provede Petr Haluška alias SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM. Počínaje úvodním přivítáním přes samotný varhaní koncert, kdy uslyšíte více či méně známé varhaní skladby, ať už  klasické hudby pro varhany či písně s adventní nebo vánoční tématikou, až do chvíle závěrečného slova s přáním příjemných vánočních svátků a šťastným vstupem pravou nohou do nového roku 2022. Samozřejmě i v novém roce vám bude projekt NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR všem k dispozici a budeme se snažit pořádat zajímavé akce.
Varhaní koncert Na Slepo, je příjemná tečka a rozloučení se s rokem starým.

A tedy kde? Plzeň Chodské Nám. kostel sv. Jana Nepomuckého 
Kdy? 18. prosince 2021

Čas oficiálního zahájení varhanního koncertu Na Slepo je v 16 : 00 hod.

Prosím ale účastníky a účastnice být na místě 15 minut  před oficiálním zahájením akce konané pod záštitou projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR
Doba trvání varhanního koncertu Na Slepo bude cca: 40 minut.
Zazní namátkově následující skladby / adventní a vánoční písně.
G. Fridrich Hendel Largo, Robert Shumann Nort Song / Severní píseň, Veselé vánoční hody jak v durové tak mollové verzi, Toto malé děťátko, Adestefideles a mnoho dalšího.
Posléze ti, kteří se budou chtít přiblížit k varhanám na dotek prstů klaviatur / manuálů budou mít tuto možnost. Jinými slovy exkurze  pěkně z blízka.

Věříme, že se celá akce podaří i díky velkorysé podpoře farnosti Plzeň Bory s místem kostela sv. Jana Nepomuckého na Chodském Náměstí.


Těšíme se na Vás
Váš SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM