Sbírka nadačního fondu PRO ŽIVOT

Vážení přátelé přiznivci  automobilového sportu. Dále zdravíme všechny ty, kteří mají srdce na správném místě. Skrze spolek NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. v úzké spolupráci s nadačním fondem PRO ŽIVOT a se svolením paní zakladatelky Petry Zevlové zveřejňujeme přímý odkaz, který slouží proto aby jsme společnými silami se pokusili obnovit starý vůz za nový.

https://www.znesnaze21.cz/sbirka/minibus-pro-detsky-domov-radkov

Proto aby děti a tamní personál dětského domova v Radkově mohli využívat bezpečné auto pro 9 osob. Jedná se o spolehlivé dodávkové vozidlo automobilky TOYOTA PROEISS L 1

Pojďme prosím naproti dobré věci s tím, že zodpovědně přistoupíme k realizaci pořízení nového vozu od spol. EMIL FREY Praha Černý Most.

V případě dotazů nebo jiných záležitostí spojené s oficiální sbírkou prosím volejte.

Paní Petru Zevlovou.

 MOBIL: +420 603 752 868e – mail: nadaceprozivot@nadaceprozivot.cz

Děkujeme všem kteří přispějete na dobrou věc. Není nic lepšího než mít dobrý pocit a být součástí něčeho co dává smysl a je na víc prospěšné pro děti z dětského domova Radkov.

Poprosíme i tuto událost sdílet na sociálních sítích a pokud můžete i na svých webech. Děkujeme též že nás lsedujete. NADAČNÍ FOND PRO ŽIVOT www.nadaceprozivot.cz NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. www.nevidomizavolantem.cz