S. N. DOPRAVÁKA

Pavel Vlček je nevidomý velký nadšenec do vozů ŠKODA minulého stol. a dalších historických dopravních prostředků. Jak už víte několik let s námi úzce spolupracuje. Nyní Vás chceme seznámit jménem realizačního týmu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. s novou skutečností a tou že nevidomý Pavel Vlček s projektem S. N. DOPRAVÁKA se stává novým generálním sponzorským partnerem pro spolek NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. Po důkladné dohodě. O 1. června 2025 Velice si vážíme té to důležité konexe neboť jedeme na stejné vlně nadšení a radosti ze zážitků z dopravními prostředky.

Pavel Vlček je obyvatelem města Český Těšín. Je vlastníkem několika historických vozů ŠKODA. Dále tento rok přibral velkokapacitní vůz KAROSA C 734.20 ní se jedná o vůz bývalého výrobce KAROSA Vysoké Mýto. Nyní bude BUS dle legislativy o přestavbách přestavěn na pojízdné muzeum.

Jsme velmi vděční a šťastní za takovou nabídku a nesmírně štědrou podporu. Je až neuvěřitelné že zcela nevidomý jedinec se rozhodl aktivně podporovat spolek NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. který tím pádem bude moci dále dělat zajímavé, nevšední a originální akce.

Pavel Vlček je nerozlučným článkem ať tak nebo jinak. Vždy zůstane u věci, a hlavně chce ze své vůle podporovat akce onoho druhu.

Za celý realizační tým lidí NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. mnohokrát DĚKUJEME

Více o Pavlu Vlčkovi ZDE: www.sndopravaka.cz

13.06.2025