ROZHOVOR s moderátory rádia FREKVENCE 1 26. 4. 2023

Dáváme na vědomí informaci, že předtočený rozhovor, který proběhl ve velmi přátelské, svěží a efektivní atmosféře ve středu12. 4. 2023 půjde do vysílání v rámci pořadu HOST FREKVENCE 1 na rádiu Frekvence 1 od 8:00 hod. Hostem byl Petr Haluška alias SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM, který zve všechny nadšence na velkou akci FRINKY TONW, která proběhne pod vedením dvou rádií FREKVENCE 1 a EVROPA 2 v areálu C. B. J. LIBROS v Ostravě Přívoz v sobotu 20. května 2023 od 10:00 hod. do 22:00 hod. 

Na návštěvníky čeká plno adrenalinových chvil a spoustu dalších soutěží a zážitků. Můžete se těšit na rallye taxi – drift taxi, offroad 4 x 4 a další offroad techniku s mnoho dalšími zážitky a kvalitním programem.

V rámci rozhovoru rádia FREKVENCE 1 se dále probrala oficiální sbírka na internetové platformě DONIO.cz za účelem možné reálné koupě pohyblivého závodního simulátoru, který by byl uzpůsoben pro nevidomé, slabozraké a osoby s těžkým zrakovým postižením. Proto prosím řádně poslouchejte rádio FREKVENCE 1 ve středu 26. 4. 2023 od 8:00 hod.

Děkujeme, že sledujete a sdílíte naše webové stránky.www.nevidomizavolantem.cz

www.dotknisedopravy.cz

www.vkreslebyznysu.cz

www.ziglab.cz

www.wirwolova.cz

S automobilovým pozdravem. Petr Haluška alias SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM