REAL CHALLENGE MASARYKŮV ZÁVODNÍ OKRUH 2021

Vážení nadšenci automobilového sportu. Jménem projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR sdělujeme, že byl nově vytvořen traťový rekord na Masarykově závodním okruhu! Ovšem ne jen tak ledajaký. Rekord zajel nevidomý řidič aneb Slepý Bandita za volantem za účasti svého profesionálního navigátora závodního vozu KTM X BOW RR  Jedná se o speciál pro  jízdy na závodních okruzích, kterým ustanovili nejrychlejší čas pro nevidomé závodníky na   3:40.531. Nejvyšší rychlost byla na cílové rovince 187km/h.
O všem tato událost by nemohla být realizována  bez účasti ústředí vedení automotodromu Masarykova závodního okruhu a týmu lidí z brněnské závodní stáje RTR PROJECTS Tomáše Minibergera Kateřiny Blahoutové a spol.
Proto jako iniciátor včetně našeho týmu projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR chceme srdečně poděkovat za možnost této velké příležitosti která vyustila možnou realizaci události REAL CHALLENGE MASARYKŮV ZÁVODNÍ OKRUH 2021 

Samozřejmostí budou během nejbližších dní postupně zveřeňovány videa, fotografie a články z této akce.
Za celý náš tým a mě jako iniciátora projektu se s vámi prozatím loučíme.  Můžeme ale slíbit že další novinky rovněž postupně přibudou.
Automobilovému sportu ZDAR