Racing Simulators Liberec

Jménem realizačního týmu lidí spolku Nevidomí za Volantem, z. s., společně s projektem Nevidomí za Volatnem ČR, máme velkou radost oznámit, že v pondělí 22. ledna 2024 osobně navštívíme pobočku Racing Simulators v Liberci, kde se setkáme s jejím majitelem a jednatelem, panem Tomášem Přeučilem.

Racing Simulators je prestižní dodavatel a prodejce strojů PROSIMU. Jedná se o francouzského výrobce kokpitů, pohybových simulátorů a pohybových platforem pro automobilové a letecké simulace

Na toto setkání se již nyní těšíme společně s navigátorem vozu Patrikem Otrubou ze společnosti DRIVETEAM a s naším kameramanem.

Hlavním cílem osobního setkání s Racing Simulators je potkat pana Tomáše Přeučila a prodiskutovat téma závodních simulátorů. Chceme probrat různé možnosti a varianty závodního simulátoru, který by mohl být prospěšný pro spolek Nevidomí za Volantem, z. s.

Věříme, že závodní pohyblivý simulátor může posloužit několika důležitým účelům. Chceme se zaměřit na bezpečnost, pomoci nevidomým a slabozrakým překonat nejasnosti týkající se řízení automobilu a objasnit jim základní řídící prvky vozu. Kromě toho plánujeme také realizovat kondiční jízdy a připravit doplňkový program pro akce spolku Nevidomí za Volantem, z. s., a další události třetích stran.

Náš plán zahrnuje také V.I.P. dny pro naše sponzorské partnery a další příležitosti při událostech spojených s automobilovým sportem.

Výzva pro Vás: Pokud čtete tento příspěvek v rubrice Aktuality a máte zájem podpořit náš záměr, neváhejte se zapojit! Můžete nás kontaktovat na telefonním čísle +420 773 158 007 a oslovit iniciátora, pana Petra Halušku.

Děkujeme všem, kteří navštíví naši webovou stránku www.nevidomizavolantem.cz, budou ji sdílet mezi svými přáteli a podpoří nás jak spolek Nevidomí za Volantem, z. s..

Vaše podpora nám pomáhá v našem úsilí usnadnit život nevidomým a slabozrakým lidem za volantem.