Projekt Caterham 7

Jménem realizačního týmu lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s., společně s projektem NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR a dále se sponzorskými partnery a spolupracujícími subjekty oznamujeme oficiální spuštění projektu CATERHAM 7 který je dostupný na http://www.caterham7.cz a http://www.zigilab.cz.

Na těchto webech lze objednávat model vozu Caterham  SUPER 7 SV. a díky technologii 3D tiskáren spol. ZIGILAB v jejimž čele působí Jan Zigáček společně s kolegou Vojtěchem Tršem.
Můžeme slíbit opravdu ULTRA realistické detaily  modelu vozu Caterham SUPER 7 SV. a to díky velké píli a vynaložené umělecké sounáležitosti týmu lidí spol. ZIGILAB

Děkujeme mnohokrát všem kteří tento projekt CATERHAM 7 podpoří objednáním modelu 3D tisku vozu Caterham SUPER 7 SV. nebo sdílením této skutečnosti.

Za webem www.caterham7.cz stojí spol. WEBSITEPOINT pana Roberta Poppa a  proto, aby mohl být oficiálně spuštěn stojí spol. BALMETO.CZ včetně našeho generálního sponzorského partnera pana Pavla Kleina s projektem V Křesle Byznysu (za financování rozšíření funkcí včetně dodání nového vzorkovníku barev na 3D tisk modelu vozu Caterham SUPER 7 SV).

Děkujeme že sledujete a sdílíte webové stránky NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z.s. 
http://www.nevidomizavolantem.cz