PROJECT MOTION SIMULATOR

Jménem realizačního týmu lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s., spolu s projektem NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR s mezinárodním významem, a za účasti sponzorských partnerů a spolupracujících subjektů, jsme rádi, že můžeme oznámit, že projekt RACE MOTION SIMULATOR budou podporovat dvě velké skupiny, které se vášnivě věnují E-SPORT závodům s automobily.

Těmito dvěma skupinami jsou CZECH ONLINE RACE GROUP a SIMRACERS-CZECH, obě jsou vášnivými nadšenci do závodů v kategorii E-SPORT s automobily. Podrobný program LIVESTREAMU již byl oficiálně zveřejněn na webové stránce www.onlinerace.cz. Jak to bývá na závodech, přijďte a podpořte jezdce, kteří se účastní těchto závodů a jedou pro dobrou věc. Dále prosím sdělte tuto událost svým přátelům a rodině.

Hlavním cílem této akce je podpořit náš projekt RACE MOTION SIMULATOR, abychom mohli bezpečně připravovat nevidomé a slabozraké osoby na řízení skutečných motorových vozidel. Dále plánujeme realizovat kondiční jízdy a orientaci s řídícími prvky pro nováčky, stejně jako využívat simulátor pro tréninkové jízdy, V.I.P. akce a další události třetích stran.

CZECH ONLINE RACE GROUP a SIMRACERS-CZECH společně pořádají charitativní live stream pro spolek NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s., za účelem finanční podpory projektu MOTION SIMULATOR. Stream bude probíhat 16. února 2024 od 17:45 hodin. Hlavním programem streamu budou tři závody ve hře Gran Turismo 7. Dva 30minutové závody se odehrají na okruhu Le Mans s historickými a novodobými vozy LMP. Třetí a hlavní závod potrvá 60 minut a pojede se na okruhu Spa Francorchamps s vozem Toyota GR010 Hybrid '21, na kterém se zúčastní pouze vybraní jezdci. Během streamu budete moci přispět libovolnou částkou na účet spolku nevidomizavolantem.cz.

Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na vás v den události.