POHYBLIVÝ ZÁVODNÍ / LETECKÝ SIMULÁTOR

Zdravíme všechny nadšence a fanoušky simulátorové techniky a ne jen je, ale i ty, kteří mají rádi něco zajímavého a originálního. Můžeme slíbit, že náš pohyblivý závodní / letecký simulátor bude velmi oblíbený a nejstěženější cvičební pomůckou pro kordinaci rukou, nohou a celkové motoriky a koncentrace, která je potřeba proto, aby každý kdo usedne na pohyblivý závodní / letecký simulátor dokázal vnímat veškeré vnější vlivy na tělo včetně pokynů profesionálního navigátora. Náš pohyblivý simulátor bude v mobilní verzi. Tudíž jej bude možné přemístit z místa na místo. Otvírá se tak možnost ukazovat všem, kteří chtějí vidět v praxi jak se připravují nevidomí, slabozrací a osoby s těžkým zrakovým postižením ve spolupráci s profesionálním navigátorem na pohyblivém závodním simulátoru. Jestliže se ukáže, že zájemci a zájemkyně jsou schopni se udržet na závodním okruhu jen na základě pokynů a vždy za reagují adekvátně budou moct přesednout do reálného vozu. Proto je velmi potřebné realizovat stavbu takového simulátoru. Možnost rekonfigurace umožní pilotovat malé cestovní nebo sportovní letadlo a to díky letecké avionice pro virtuální létání.
Ale bez Vás to nezvládneme. Jedině společně s vámi je možná realizace.

Vážení přispěvatelé budeme velmi rádi za jakoukoli finanční částku, která poslouží na koupi zmiňovaného pohyblivého závodního / leteckého simulátoru. Výše fin. částky pro úspěšnou a kompletní stavbu je stanovena na 950 000 Kč.
Potřebujeme zachovat nejvyšší možný standard a to proto, abychom dokázali nabídnout prvotřídní zážitky a adekvátní tréninkové prostředí na virtuální jízdy nebo lety a to díky vyspělé pohyblivé platformě v čele TOP periferními zařízeními, jako je volant se silnou zpětnou vazbou, kovovými pedály a dalším nutným vybavením pro reálnou virtuální jízdu či let.
Děkujeme Vám předem, že jste se rozhodli nás podpořit. Bankovní účet pro dary je 800 000 0090 / 2010 nebo na vyžádání je k dispozici i sbírkový bankovní účet.
Díky jménem projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM z. s.