Poděkování

Exkurze expozice muzea historické vojenské techniky. 6. listopadu 2021
včetně dinamických ukázek formou reálných jízd s vozy určenými do těžkého terénu.

Vážení a milý účastníci, nadšenci do vojenské techniky. Stejným dílem zdravíme ty kteří zajímá vše zajímavé, nevšední a originální. Což věříme že projekt NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR je.

Jménem projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM a za realizační tým lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z.s.  je naší milou povinností mnohokrát poděkovat za velkorysou podporu ze strany muzea historické vojenské techniky Rokycany na demarkační linii. Tato akce byla velkou měrou podpořena rovněž subjektem AUTO SALON TOYOTA DAJBYCH Plzeň včetně přátel tvořených rodinou  Šaškových společně s dalšími přáteli. Chceme   vyjádřit opravdové  DÍKY moc za přípravy a následnou organizaci a realizaci včetně bezpečnosti a plynulosti celé akce.

Za odborný výklad k vojenské historické technice  a samotné historii  musíme poděkovat panu Františkovi Kochovi, který ochotně a s trpělivostí odpovídal kladeným dotazům ze strany účastníků či účastnic. Paní Kochové pak za  to, že se postarala o občerstvení.

Opravdu jsme si užili a to veškerý vozový park, který nám byl k dispozici díky ochotě pana Tomáše Petrů z autosalonu  Toyota Dajbych Plzeň  a to včetně zmiňované rodiny  Šaškových  a přátel Petra Šaška a spol. Vše bylo skvělé a naprosto bezpečné. Odměnou budiž kladná zpětná vazba všech účastníků.

Za náš realizační tým lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z.s.

Váš SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM