OFFROAD Rokycany u Plzně

Vážení nadšenci automobilového sportu a stejným dílem zdravíme ty, kteří máte rádi něco neobvyklého. Jménem projektu Vás chceme informovat o tom, že jsme navázali úspěšnou spolupráci s velkými nadšenci do offroadu. Jsou jimi rodina Šaškových z Rokycan, která žije touto automobilovou disciplínou. Už nyní mohu sdělit, že se bude konat akce v řínu 2021  právě s velkými terenními vozy určené do těžkého terénu. Vozy jsou upravovány tak, aby se mohly brodit velmi hlubokými příkopy, valy a dalšími nesnadnými, přírodně vytvořenými, překážkami. Vozy jsou opatřeny šnorchly, které zajišťují, že se voda nedostane do sání motoru. Šnorchl je vyčuhující roura na boku blatníku vozu se zakončeným kloboučkem. To proto aby do roury sání nepadala nečistota aj. Dále jsou vozy opatřeny velkými koly to proto, aby mohly čelit nesnadnému prostředí jako je bývalý tankodrom v Rokycanech.
Tato disciplína je pro lidi, kteří mají rádi adrenalin nebo dosud nepoznané a budou chtít poznat na vlastní kůži jaké je to jet v pravém offroad voze pod vedením matadora a majitele offroadů Petra Šaška společně s dalšími členy rodiny Šaškových.
Věříme že bude velká účast na akci zvané OFFROAD CHALLENGE Rokycany 2021 
Jménem projektu se těšíme na vaší účast a samozřejmostí, jak se bude blížit ona událost se včas vše dozvíte. Budou opět přihlášky, kterými se lze pak účastnit události, kterou pro Vás chystáme.

Mějte do té doby pěkné a úspěšné dny.
Váš SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM