NEVIDOMÍ ŘIDIČI ZA VOLANTEM aneb Proč se nedotknout dopravy? III. ročník letiště Panenský Týnec u Loun -- sobota 8. června 2024

Jménem realizačního týmu spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. společně s projektem NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR, dále se sponzorskými partnery, spolupracujícími subjekty a komunitou lidí nevidomích a slabozrakých oznamujeme:


V sobotu 8. června 2024 se konala akce věnovaná pro nevidomé a slabozraké nadšence, kteří mají v oblibě vše co má alespoň dvě, čtyři nebo více kol, motor a volant nebo řídítka. Akce rok od roku stoupá na popularitě a musíme konstatovat že je opravdový velký zájem o naše akce, které jsou vedeny pod spolkem NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s..

Proto aby se akce mohla konat je, jak už to bývá, zapotřebí finančních prostředků na zajištění celé akce.

Musíme hlavně poděkovat tamnímu letištnímu personálu, který nám umožnil celou akci uskutečnit na základě předchozí domluvy.
Děkujeme i tentokrát.

Děkujeme všem sponzorským partnerům, kteří se podíleli na realizaci akce NEVIDOMÍ ŘIDIČI ZA VOLANTEM aneb Proč se nedotknout dopravy? Tentokrát už po třetí.

WYRWOLOVA AUTOŠKOLA

Zapůjčila včetně instruktorů a navigátorů AUTOBUS, osobní vozy ŠKODA FABIA III. generace, cvičnou motorku a nákladní vůz IVECO
Lukáš a David Wyrwola jsou bratři, kteří významným podílem pomáhají a podporují onu akci.
www.wyrwolova.cz
 

ŠKODA MB 1000 SPECIAL

Velkým tahákem byla upravená ŠKODA MB 1000 SPECIAL. Vlastníkem a zároveň velkým nadšencem pro AUTO - MOTO - SPORT je Petr Šašek. Skvělý SOUND motoru a opravdová nefalšovaná radost z řízení. Mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Dostali jsme  V. I. P. nabídku možnosti tento závodní vůz ŠKODA MB 1000 SPECIAL řídit...
Děkujeme Petrovi Šaškovi.

RAMIRENT:

Je společnost sídlící v Jesenici u Prahy, která na onu akci plně !ZDARMA! vypůjčila velmi výkonný dieslový agregát s generátorem EL. proudu na zajištění EL. energie dodávky pro EL. spotřebiče.
Této podpory si moc vážíme.
www.ramirent.cz

MKV

Jedná se o spolek plný nadšenců do čtyřkolek. Tedy motorkářský klub vozíčkářů, kteří zajistili dva stroje čtyřkolek plně !ZDARMA!
Velmi mnohokrát děkujeme.
www.mkv.cz

PANENSKÝ TÝNEC u Loun SDH

Děkujeme sboru dobrovolných hasičů, kteří zajišťoval dozor na akci.

MY RACE

Řidiči vozu ŠKODA FABIA PERFORMENC S 2000 1,9 TDI, který neúnavně a s radostí vozili účastníky na akci celý den. 
www.myrace.cz

BMW flotila vozidel, ŠKODA 120 RALLY a AUDI 80

Dalšími velkými nadšenci jsou Veronika, Evžen, Martin, František a řidič vozu AUDI 80, kteří jezdili, vozili a užívali si akci společně s námi.

SPOLUPRACUJÍCÍ SUBJEKTY:

CATERING:

Velké poděkování patří Láďovi a Petrovi, kteří po celý den zajišťovali teplé a studené nápoje včetně MOJITO a ledové tříšťe.

Další dík z řad zajišťování CATERING služeb patří Lukáši a spol, kteří měli na starost v den konání akce vydávání grillovaných plátků kuřecího masa a klobásy.

ZIGILAB

Jedná se o spol., která Vám dokáže na KLÍČ vytvořit téměř jakýkoli 3D tisk za pomocí 3D tiskáren a další technologie, které promění Váš nápad v reálný 3D výtisk a jeho reálnou podobu včetně zajištění barev.

Zajišťovali dopravu osobním vozem na akci vpřípadě mě jako INICIÁTORA.

V čele stojí Jan Zigáček 
www.zigilab.cz

Určitě sledujte naše oficiální webové stránky: www.nevidomizavolantem.cz
a už Vám nic neunikne.