MIREK ČÍŽ RALLY PEUGEOT 208 R 2

Jménem spolku a projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. s realizačním týmem lidí chceme dát vědět o skvělé události, která se díky pdalším nadšencům do automobilového sportu bude moci realizovat. Jste určitě napjatí o co se bude jednat. Je úžasné, že toto info. můžeme sdělit hned. Úspěšně jsme navázali spolupráci se závodním týmem lidí MIREK ČÍŽ RALLY jsou to naprosto skvělí lidé s velkým zapálením pro věc.  Jaký je pak mezi námi rozdíl?  Žádný. Máme rádi vůni spáleného benzínu, nafty a skvělé atmosféry, kterou vždy lidé jako jsme my a nám podobní dokáží vytvořit.

Důkazem toho jsou události, které jsou spojeny ryze  s tématikou AUTO – MOTO – SPORT . Odhodlání, rozhodnost a cílevědomost. S velkou dávkou respektu, úcty a pokory lze dosahovat velmi pěkného hodnocení a samotného umístění v soutěži jako je např RALLY.

Vždy ale za každých okolností klademe důraz na bezpečnost a plynulost. Od této chvíle se můžete těšit i na různé články, rozhovory, reportáže či podcasty s členy závodního týmu MIREK ČÍŽ RALLY Já jako iniciátor projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. jsem součástí tohoto skvělého rodinného závodního týmu.

Proto chci vám všem o tom dát vědět, že jsme jediným projektem ve střední Evropě, který nově spolupracuje se závodním týmem MIREK ČÍŽ RALLY

Budou určitě i k mání různá videa přímo z RALLY, jak v režimu onboard, tak jízda Miroslava Číže se závodním speciálem PEUGEOT 208 R 2

Těší nás všechny, že nás sledujete a sdílíte na sociálních sítích.

NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s.

www.nevidomizavolantem.cz

NADAČNÍ FOND PRO ŽIVOT

www.nadaceprozivot.cz

MIREK ČÍŽ RALLY PEUGEOT 208  R 2

Tento skvělý závodní tým lze najít na profilu Facebook MIREK ČÍŽ RALLY nebo na profilu instagramu.

Váš SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM