MDM – NÁŠ SVĚT SPOLUPRÁCE

Jménem realizačního týmu lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. a dále skrze projekt NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR oficiálně sdělujeme, že jsme navázali kontakt s youtuberem Martinem Makovcem MDM NÁŠ SVĚT. Již se můžete těšit na podcast, který jsme natáčeli 18. 1. 2023 v nově vzniklém krásném studiu samotného autora MDM NÁŠ SVĚT.  Jedná se o velmi ryze profesionální přístup, krásné prostředí, a především naprosto perfektní průběh natáčení samotného podcastu. Neuvěřitelné zákulisí, vynikající gastronomická stránka události, kdy host je maximálně spokojen jak na těle, tak na duši. MDM NÁŠ SVĚT toho zvládá mnohem víc. Jeho práce je létání s drony. Poskytuje na profesionální úrovni letecké práce s drony, které disponují prvotřídní technikou k pořizování fotografií v nejvyšším rozlišení či natáčení nebo skenování prostranství. Určitě se podívejte na jeho oficiální web: www.mdmdrone.cz tam se dozvíte mnohem více o nabízených službách a produktech.

Chcete být s MDM NÁŠ SVĚT na cestách nebo jej mít kdekoli lze sledovat youtuber scénu? Určitě si do složky oblíbené nezapomeňte dát kanál MDM NÁŠ SVĚT.

Už nyní můžeme slíbit, že chystáme mnoho výzev, které věřím, že přitáhne mnoho dalších divaček a diváků kteří mají rádi adrenalin, pestrý zážitky a něco nevšedního a originálního.

Děkujeme ze nás sledujete a sdílíte na sociálních sítích. S pozdravem a úctou Váš SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM / iniciátor projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR Petr Haluška