DVTV 29. 6. 2021 Rozhovor

Jménem projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR  Vás zdravíme. Nezapomínáme na všechny nadšence automobilového sportu a ty, kteří máte rádi něco zajímavého a nevšedního. Nedávno proběhla velká událost REAL CHALLENGE MASARYKŮV ZÁVODNÍ OKRUH 2021 SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM  za účasti ústředí automotodromu masarykova závodního okruhu, včetně brněnské závodní stáje RTR PROJECTS Tomáše Minibergera, Kateřiny Blahoutové a spol. V neposlední řadě byla přítomna různá média a samozřejmostí pozvaní přátelé, kamrádi a další. Vše se konalo 23. 6. 2021 ve středu.
Posádka závodního vozu KTM X-BOW RR profesionální navigátor Robert Kotlaba a nevidomý závodník Petr Haluška alias Slepý Bandita na sedadle řidiče vytvořili nový rekord na okruhu s nejrychlejším časem 3:40.531.
Pro zajímavost nejvyšší dosažená rychlost závodního speciálu KTM X BOW RR byla 186,7 km/h  a průměrná rychlost byla 88,4 km/h.
Následující den jsem byl osloven osobně panem Martinem Veselovským z DVTV a na to konto se bude realizovat rozhovor s námi. Mnou Slepým Banditou za volantem a Robertem Kotlabou. Rozhovor se bude týkat onoho počinu včetně obeznámení s naším projektem veškeré veřejnosti. Dotazy v rámci rozhovoru DV TV bude klást pan Veselovský. Jsme mile potěšeni, že se nám dostalo zájmu ze strany DV TV.
Jestli Vás rozhovoru zajímá? Nezbývá než vyčkat do chvíle, kdy bude rozhovor natočen a zveřejněn. Ti co pravidelně chodí na náš web: www.nevidomizavolantem.cz už ví, že zde v ten moment zveřejníme odkaz.
Děkujeme, že nás sledujete a že nám zachováváte přízeň.
Automobilovému sportu ZDAR

Slepý Bandita