BLIND REAL TRUCKS SHOW CHALLENGE, Letiště Líně 25. 9. 2021

Vážení přátelé a nadšenci velkých trucků. Jménem projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR a spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s.  Vás chceme informovat a pozvat na akci s reálnými trucky / tahači společnosti ITS LOGISTIC Rokycany s. r. o.
Trucky vlastní majitel Milan Holeček se kterými zajišťuje dopravu stavebního materiálu a dopravu všeobecně nákladní.
A co že vlastně na této akci bude možné zažít?
Víme, že plno z Vás sní o tom řídit reálný TRUCK  je to tak? Proto přicházíme s příležitostí řízení reálných trucků od spol. ITS LOGISTIC Rokycany. Můžete si truck prohlédnout od kol až po volant, zeptat se profesionálů na vše okolo těchto obrů. Seznámíte se s řídícími prvky kamionů nebo pokyny navigátorů.
Termín konání: sobota 25. 9. 2021.

Místo konání: Letiště Líně.

Samozřejmostí budou i malé či větší úkoly během jízdy:
slalom jízdou v před, slalom jízdou vzad, jízda na přesnost vedení vozu v rovné linii a couvání rovněž na přesnost. Čili budete nejen řídit skutečné trucky ale i plnit mnohé úkoly.
Každý účastník jakmile odešle svoji přihlášku včetně svého podpisu, kterým stvrzuje svojí účast a bude se řídit veškerými pravidly, podmínkami a koncepcí celé akce se s touto skutečností ztotožňuje a bere na vědomí.

Doprovodný program:
v rámci doprovodného programu budou přítomny všechny tři zástupci složek IZS ČR,
POLICIE – HASIČI – ZÁCHRANNÁ SLUŽBA.
Všech tří zástupců se bude možné ptát na nejrůznější dotazy z pozice své profese.
Dále prohlídka vozů a odpovídajícího vybavení pro výkon služby policisty, hasiče či záchranáře.
V rámci doprovodného programu bude také prohlídka letadel.
Vždy po dotazu majitele bude povolena prohlídka vnějšku letadla nebo i vnitřek / interiér letadla. Vše závisí na rozhodnutí majitele a jeho prokazatelného souhlasu.