BLIND RC TRUCKTRIAL CHALLENGE Kemp Ejpovice 14. 8. 2021

Vážení přátelé a nadšenci automobilového sportu. Jménem našeho projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR a našeho spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s.  v čele s pořadatelem RC OFFROAD KLUB PLZEŇ  jsme realizovali akci určenou pro 12 osob nevidomých / slabozrakých, kteří se dnes stali řidiči / soutěžícími v jedné osobě. Všech 12 řidičů / soutěžících mělo dnes možnost okusit své dovednosti na základě pokynů od navigátorů, kteří rovněž měli možnost prověřit své dovednosti, znalosti a odhady tak, aby všech 12 nevidomých či slabozrakých řidičů / soutěžících projelo celou sekci bez dotyku brankoviště nebo jakéhokoli jiného porušení pravidel pro RC TRUCKTRIAL, kdy pak samozřejmostí jsou přičítány trestné body.
Musím však jako iniciátor projektu konstatovat, že všech 12 osob řidičů / soutěžících se chopili vysílaček a s velkou chutí každý projel sekci aniž by došlo k převrácení vozu. Tu a tam občas nějáký ten dotyk ale jinak žádná havárka.
Tato akce by se ale nemohla konat bez sponzorů a partnerů, kteří spolupracují se subjektem RC OFFROAD KLUB PLZEŇ – proto cítíme milou povinnost poděkovat a vážíme si této součinnosti, která vyústila v tuto jedinečnou, zajímavou a věříme i nevšední akci BLIND RC TRUCKTRIAL CHALLENGE Kemp Ejpovice 2021
Další důležité poděkování je směřováno na subjekt RC OFFROAD KLUB PLZEŇ resp. členům zmiňovaného pořadatele akce BLIND RC TRUCKTRIAL CHALLENGE Kemp Ejpovice 2021.
Už nyní se těšíme na další spolupráci a další ročník této akce. Věříme, že se tato akce stane tradicí v každém roce.
Proto se už nyní těšíme na druhý ročník BLIND RC TRUCKTRIAL CHALLENGE Kemp Ejpovice 2022.

Pro tuto chvíli se zatím s vámi lučíme a těšíme se u další příležitosti pořádanou v rámci projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR a spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. v čele s pořadatelem RC OFFROAD KLUB PLZEŇ a opět včetně ve spolupráci se sponzory a partnery.

Kompletní fotogalerie je k prohlédnutí zde: Galerie na Rajce.net a na Facebook stránkách RC OFFROAD KLUB PLZEŇ

RC TRUCKTRIALU ZDAR Váš SLEPÝ BANDITA ZA VOLANTEM