AUTOMOTODROM BRNO MASARYKŮV ZÁVODNÍ OKRUH REAL CHALLENGE 2021

Dovolte nám, abychom Vás s týmem projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR včetně iniciátora Petra Halušky aneb slepého bandity mohli přivítat.
Chcete se účastnit opravdu dechberoucí události? Nyní máte velkou příležitost.
Srdečně Vás zveme na podprojekt, který se bude konat 23. 6. 2021. Místo konání události AUTOMOTODROM Brno: Masarykův Okruh, Ostrovačice u Brna.

Oficiální zahájení je v 8:00 hod nasledované prvními rozjížďkami do 9:00 hod. Poté bude následovat krátká porada a následně od 9 : 15 hod. navážeme již rychlým tréninkem závodním okruhu.
Vše se bude realizovat za účasti týmu lidí Masarykova Závodního Okruhu, dále týmu závodní stáje RTR PROJECTS Tomáše Minibergera a Kateřiny Blahoutové, včetně médií a dle platných nařízení vlády ČR i s určitým počtem diváků. Nezapomínáme i na ty, kteří se nebudou moci osobně dostavit do centra dění události. Díky službám LIVE – Stream na sociálních sítích budeme zrpostředkovávat veškeré dění na místě konání události.
Rekord se pojede díky usnesení vedení Masarykova závodního okruhu v čele a velké ochoty lidí ze závodní stáje RTR PROJECTS, která nám propůjčí závodní vůz KTM X-Bow.
Profesionální navigátor Robert Kotlaba a nevidomý závodník Petr Haluška aneb slepý bandita, jak jej můžete znát díky jeho přezdívce, tvoří nerozlučnou dvojci a zároveň posádku vozu. Budete mít tak jedinečnou možnost vidět na vlastní oči a slyšet na vlastní uši zážitek, který se každý den na závodním okruhu zkrátka neděje. Proto věříme že tato událost nenechá nikoho chladným. 

Veškeré dotazy k této události směřujte prosím na tel. + 420 773 158 007 nebo e-mail: petahaluska@seznam.cz budu-li znát odpovědi na vámi vznesené dotazy, velmi rád Vám jako iniciátor projektu odpovím.
Do té doby Vám za celý tým našeho projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR ústředí Masarykova Závodního Okruhu a tým lidí závodní stáje RTR PROJECTS přejeme pěkné a úspěšné dny.