AKCE na letišti Panenský Týnec

Jménem realizačního týmu lidí spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. a dále s projektem NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR  ve spolupráci s generálním sponzorským partnerem panem Pavlem Kleinem, Janem Zigáčkem navigátorem vozu a s panem Robertem Poppem z WebsitePonint budeme pořádat privátní akci na letišti Panenský Týnec v sobotu 11. 11. 2023 od 12 : 00 hod.

Na akci bude přítomen pan Lukáš Kettner jeden z možných dalších sponzorů ze spol. EV SOLUTIONS.

Akci bude doprovázet také Česká televize.

VOZY:

FORD MUSTANG CABRRIO GT
S motorizací o zdvyhovém objemu 5 l a výkonu 550 HP. Je vybaven manuální převodovkou 6 rychlostí pro jízdu v před a jednou rychlostí pro jízdu s vozem vzad. Vůz pana Pavla Kleina s projektem V Křesle Byznysu.

www.vkreslebyznysu.cz

BMV M 1
S motorizací 2,0 benzín se dvěma turby a max výkonu 400 HP BMV M 1 je vybaven aut. převodovkou. Majitelem vozu BMV M 1 je Robert Popp z WebsitPoint.

www.websitepoint.cz

ŠKODA OCTAVIA  CUP I. generace
Tento vůz je vybaven manuální převodovkou s pěti rychlostními stupni pro jízdu v před a jednou rychlostí pro jízdu vzad. Je kompletně vyrámován se závodními sedačkami, závodním volantem a vestavěnou TELEMETRIÍ včetně EGPS. Motorizace 1,9 TDI přepracována na výkon 250 HP a  s dostatečnou porcí točivého momentu na dost zábavy za volantem vozu ŠKODA OCTAVIA CUP I. generace.

Tato akce je určena pro všechny kteří chtějí být součástí našeho spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. v pozici sponzorského partnera.

V případě vašeho zájmu rubrika kontakty a můžete mě kontaktovat.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Kdy?
V sobotu na sv. Martina 11. 11. 2023

Od?
12:00 hod.

Kde?
letiště Panenský Týnec.

Do doby konání akce za realizační tým spolku NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM, z. s. a projektu NEVIDOMÍ ZA VOLANTEM ČR dále za sponzorské partnery přejeme pěkné a úspěšné dny i v podzimním období.

www.nevidomizavolantem.cz

www.vkreslebyznysu.cz

www.websitepoint.cz

www.zigilab.cz